Według analityków Binance, nieuchronna aktualizacja Ethereum może być głównym katalizatorem dla rynków ETH i Altcoin

Globalna giełda kryptowalut Binance właśnie opublikowała swój najnowszy raport handlowy, analizujący stan rynków Bitcoin, Ethereum i altcoin.

Raport podkreśla dominację Bitcoina w październiku i na początku listopada, co spowodowało pęknięcie (zdecentralizowanego finansowania) bańki DeFi i obniżyło ceny wielu aktywów kryptograficznych

„Kryptowaluty o dużej kapitalizacji, takie jak ETH, XRP, BCH, LTC i LINK, przyniosły skromne zyski w październiku, ale nie udało im się pokonać nowych szczytów, gdy aktywność handlowa przeniosła się na Bitcoin Era. Przez wiele miesięcy altcoiny były głównym motorem zwrotów dla handlowców kryptowalut.

Dlatego nie jest niespodzianką, że altcoiny wydawały się tracić na sile i dysharmonizować z rajdem Bitcoina… Od korekty na początku września większość tokenów DeFi wykazała całkowity zwrot, usuwając 70-90% ich zysków.

Analitycy Binance spodziewają się teraz, że Bitcoin wejdzie w okres odnowienia po nagłym wzroście do 16 000 $

Wskazują na niedawny zakres konsolidacji BTC w regionie od 10000 do 12000 USD jako przykład tego, co może być następne dla wiodącej kryptowaluty.

Jeśli chodzi o przyszłość rynku altcoinów, giełda wskazuje na nadchodzące uruchomienie Ethereum 2.0 jako potencjalnego katalizatora zarówno dla ETH, jak i dla całego rynku altcoinów.

„Oczekuje się, że aktualizacja będzie miała pozytywny wpływ na ETH, ponieważ znacznie poprawi kompatybilność, skalowalność i bezpieczeństwo sieci.

Ponadto uaktualnienie zmieni mechanizm konsensusu Ethereum na dowód stawki, zachęcając inwestorów do zatrzymania i zablokowania swojego Ether do obstawiania nagród. Spowoduje to zmniejszenie podaży tokenów ETH, podczas gdy popyt będzie nadal rosnąć, ponieważ duzi inwestorzy szukają stałych zysków …

Biorąc pod uwagę te katalizatory, aktualizacja może wyciągnąć ETH z niedawnego załamania i potencjalnie wprowadzić bardziej pozytywne nastroje w sektor altcoinów. ”

Według analityków Binance, nieuchronna aktualizacja Ethereum może być głównym katalizatorem dla rynków ETH i Altcoin
Nach oben scrollen